Jesteś tutaj

Projekt Pełni Szczęścia

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
22.05.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Projekt Pełni Szczęścia

Biblioteka i Stowarzyszenie PROJEKT PEŁNI SZCZĘŚCIA zaprasza na spotkanie informacyjno - warsztatowe.

Stowarzyszenie PROJEKT PEŁNI SZCZĘŚCIA łączy pokolenia, pomaga potrzebującym, wyciąga z domu seniorów, osoby niepełnosprawne. Starsi wolontariusze czują się potrzebni, młodsi poznają zanikającą sztukę rękodzieła, dziewiarstwa ręcznego, zanikających sztuk zdobniczych a beneficjenci tych poczynań poczucie, że ktoś o nich myśli i serdecznie, bezinteresownie dba.

Jeśli i ty masz trochę wolnego czasu i chciałbyś/chciałabyś poświęcić go innym przekazując swoją wiedzę i doświadczenie lub nauczyć się czegoś nowego od innych to miejsce jest właśnie dla Ciebie- ZAPRASZAMY.

Wokół wspólnych pasji, skupia się międzypokoleniowa grupa działająca dla przyjemności, ale też ze społecznym przesłaniem. Na spotkaniach uczestniczki poza tym, że uczą chętnych rękodzieła artystycznego i oddają się swojemu hobby, uczestniczą czasem w akcjach charytatywnych..

Chcemy dać możliwość starszym i młodszym ciekawego i wspólnego spędzania czasu. Chcemy aby obie grupy wiekowe przekonały się o swojej wartości oraz, że przy chęci współpracy możliwe są inspirujące, międzypokoleniowe działania, które dodatkowo przyniosą dużo dobrego dla mieszkańców naszego miasta.

W ramach różnych projektów proponujemy spędzanie czasu mieszkańcom Gdańska w pozytywnie zakręconym gronie, integrując między-pokoleniowo, zapobiegając poczuciu osamotnienia i aktywizując intelektualnie. Na naszych spotkaniach wszyscy się  relaksują, nabierają chęci do życia i przyjemnie spędzają czas,  jednocześnie działając na rzecz lokalnej społeczności. Następuje wzajemne otwarcie na specyfikę pokoleń i akceptacja różnic między nimi.

PROJEKT PEŁNI SZCZĘŚCIA

Stowarzyszenie

80-502 Gdańsk, ul. Hallera 239; tel: 609 273 270 

Data wydarzenia: 
22.05.2019
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: