Jesteś tutaj

Rozwiązywanie konfliktów bez kłótni

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
16.05.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.00

Rozwiązywanie konfliktów bez kłótni

Konflikty nie są złe! Są ludzkie, naturalne i nieuniknione, bo zawsze ktoś powie "A", a ktoś inny "B". Cała sztuka polega na tym, aby umieć je sprawnie rozwiązać i nie doprowadzać do eskalacji negatywnych emocji i zachowań.

Z pomocą każdemu rozmówcy przychodzi wachlarz narzędzi komunikacyjnych, które pozwalają na skupienie się na meritum sporu
przy zachowaniu asertywności i empatii. W trakcie warsztatów poznasz takie zagadnienia jak m.in. 7 poziomów argumentacji Grahama i elementy mowy nieantagonizującej, dzięki którym szybciej będziesz dochodzić do porozumienia w sytuacjach, gdy ktoś reprezentuje inne poglądy.

 

O prowadzącym: Arkadiusz Naruk w American Corner prowadził cieszące się zainteresowaniem warsztaty udzielania informacji zwrotnych, zarządzania czasem dla osób pracujących z domu oraz treningi publicznych wystąpień. Trener z międzynarodowym certyfikatem CIPT (ACI), dyrektor rejonu światowej organizacji mówców Toastmasters International z tytułem Kompetentnego Mówcy oraz ekspert ds. wystąpień na wydarzeniach biznesowych, startupowych oraz akademickich. Od 3 lat trener umiejętności miękkich, pomagający w rozwoju osobistym.

 

Warsztaty są darmowe.

Zapisy w linku https://form.jotformeu.com/AmericanCorner/warsztaty-z-rozwizywania-konfliktw?fbclid=IwAR0-NDuqCJTqaBzpPYXxIxcqXvWc3PP7O7P2dDxWTU9BvAPVS1Td6zUGc0k

 

Data wydarzenia: 
16.05.2019
Godzina rozpoczęcia: 
17.00
Udostępnij: