Jesteś tutaj

WIEDZOTEKA – WARSZTATY I GRA MIEJSKA

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
28.09.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
12.00

WIEDZOTEKA – WARSZTATY I GRA MIEJSKA

Zapraszamy na rodzinną GRĘ MIEJSKĄ WIEDZOTEKA. Gra rozpocznie się na Placu Wybickiego (Wrzeszcz Dolny) o godz. 12.00. Ogłoszenie wyników i zakończenie gry nastąpi w Bibliotece Pod Kotem i Myszą. Gra jest częścią wydarzenia organizowanego wraz z Biblioteką Kolonia (warsztaty - 27.09.), a sfinansowanego ze środków Rady Dzielnicy Wrzeszcz Dolny.

WIEDZOTEKA – WARSZTATY I GRA MIEJSKA

(Biblioteka Kolonia i Biblioteka Pod Kotem i Myszą)

Wydarzenie jest sfinansowane ze środków Rady Dzielnicy Wrzeszcz Dolny.

27 września, w piątek o godz. 17.00 zapraszamy do BIBLIOTEKI KOLONIA (ul. Manifestu Połanieckiego 32-34) na warsztaty dla dzieci w wieku 7-13 lat na temat Patronów ulic Dolnego Wrzeszcza.

Na warsztaty obowiązują zapisy (tel. 58 344-02-59, e-mail: bibliotekakolonia@wbpg.org.pl, lub osobiście w bibliotece).

28 września, w sobotę, zapraszamy na GRĘ MIEJSKĄ WIEDZOTEKA. Gra rozpocznie się na Placu Wybickiego (Wrzeszcz Dolny) o godz. 12.00. Ogłoszenie wyników i zakończenie gry nastąpi w Bibliotece Pod Kotem i Myszą (ul. Lelewela 21/22).

Warsztaty i spacer poprowadzi Magdalena Kosko - od ponad dwudziestu lat czynna przewodniczka po Trójmieście. Uczestniczka projektu Młody Przewodnik, Młoda Przewodniczka po Gdańsku, realizowanego w ramach Gdańskiej Akademii Przedszkolaków. Nauczycielka i edukatorka w Akademii Seniora w Gdańsku. Absolwentka germanistyki, dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Data wydarzenia: 
28.09.2019
Godzina rozpoczęcia: 
12.00
Udostępnij: