Jesteś tutaj

Wielki Dzień na Bali - opowieść o podróży, która rozpoczęła Podróż

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
27.06.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Wielki Dzień na Bali - opowieść o podróży, która rozpoczęła Podróż

Ślub w tropikach, na plaży, wśród palm i kolorowych kwiatów... To nie musi być scena z filmu. Tak właśnie wyglądał nasz Wielki Dzień, na indonezyjskiej wyspie Bali. Po takim początku poszliśmy krok dalej i na miesiąc miodowy ruszyliśmy do krainy kangurów, koali i dziobaków. Przez trzy tygodnie przejechaliśmy ponad 7000 km odwiedzając między innymi: najbardziej odizolowane miasto na świecie, różowe jezioro, Operę w Sydney i Wielką Rafę Koralową.

Ślub w tropikach, na plaży, wśród palm i kolorowych kwiatów... To nie musi być scena z filmu. Tak właśnie wyglądał nasz Wielki Dzień, na indonezyjskiej wyspie Bali. Po takim początku poszliśmy krok dalej i na miesiąc miodowy ruszyliśmy do krainy kangurów, koali i dziobaków. Przez trzy tygodnie przejechaliśmy ponad 7000 km odwiedzając między innymi: najbardziej odizolowane miasto na świecie, różowe jezioro, Operę w Sydney i Wielką Rafę Koralową. Do domu wróciliśmy z lewostronnym myśleniem i przekonaniem, że australijskie podejście "No worries" ma cudowne, uspokajające właściwości. I jeszcze z postanowieniem szybkiego powrotu!

Aleksandra Walkiewicz - gdańszczanka od urodzenia, inżynier budowy okrętów z wykształcenia, podróżniczka z zamiłowania. Powoli przemierzam świat, a swoje spostrzeżenia opisuję na blogu "Podreptuje.pl"

Data wydarzenia: 
27.06.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: