Jesteś tutaj

ZAJĘCIA TYFLOINFORMATYCZNE z Fundacją Szansa dla Niewidomych

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
07.02.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
10.00

ZAJĘCIA TYFLOINFORMATYCZNE z Fundacją Szansa dla Niewidomych

Serdecznie zapraszamy osoby niewidome i słabowidzące na specjalne zajęcia informatyczne zorganizowane przez Fundację Szansa dla Niewidomych.

Podstawy zawierać będą między innymi szkolenie z poruszania się po Menu komputera za pomocą skrótów, czy obsługi programów udźwiękawiających. Dla nieco już zaawansowanych beneficjentów przygotowaliśmy takie tematy, jak edytor tekstu, Internet czy Skype. Dodatkowo zainteresowani będą mogli poznać obsługę smartfonów.

 

Terminy spotkań 7, 14, 28 lutego

godz. 10.00-14.00

Aby wziąć udział w zajęciach trzeba posiadać orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności na dysfunkcje wzroku. Mile widziany własny komputer typu laptop z zainstalowanym specjalistycznym oprogramowaniem. Udział jest bezpłatny.

 

Kilka słów o prowadzącej zajęcia:

Skończyłam studia informatyczne na Politechnice Poznańskiej. Fascynuje mnie programowanie oraz praca z ludźmi. Łącząc obie pasje prowadzę szkolenia z szeroko pojętej informatyki. Uczę programowania, tworzenia stron internetowych, korzystania z programów udźwiękawiających, obsługi komputera oraz urządzeń i programów z dziedziny tyfloinformatyki. - Ewelina Mikuła

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją: 345 21 88 lub 881 946 501. Ilość miejsc ograniczona!

Data wydarzenia: 
07.02.2018
Godzina rozpoczęcia: 
10.00
Udostępnij: