Jesteś tutaj

spektakl dla dzieci

Teatrzyk Żabci Sabci zaprasza!

Łakomy i leniwy wilczek wyrusza do lasu z nadzieją, że znajdzie kogoś, kto pomoże mu łatwo zdobyć jedzenie.

Spotyka w nim szopa Alberta, dzięki któremu zrozumie, że sukces można osiagnąć tylko uczciwością i ciężką pracą.

Spektakl dla dzieci w wieku 3 - 8  lat.

Data wydarzenia: 
30.05.2019
Udostępnij:
Więcej

Nowe przygody Smoka Wawelskiego – czyli Wisłą przez Polskę

Bardzo wesoły spektakl, pozwalający zapoznać się z historią i charakterem ważniejszych miast, leżących nad najdłuższą rzeką w Polsce. Spektakl oparty na polskich legendach. Nie bójmy się - nasz Smok to sympatyczna i dystyngowana postać; czasem tylko zdarzy mu się kichnąć dymem.  Czeka go pełna  przygód podróż z Krakowa do Gdańska.  Na swej drodze spotka rycerza- Zawiszę Czarnego, warszawską Syrenkę, ducha ze starego zamku.  Nastrojowa epokowa muzyka.

Data wydarzenia: 
07.06.2019
Udostępnij:
Więcej

"Cudowna kraina bajek"

Czy pamiętacie, co znajdowało się w czwartym wagonie w wierszu "Lokomotywa"? O czym zapominał Słoń Trąbalski? I kim był pan Tralaliński? Jeżeli lubicie wiersze Juliana Tuwima i chcielibyście lepiej poznać świat wyczarowany przez znanego poetę, zajrzyjcie do naszej filii. W niezwykłą krainę bajek zabierze Was Wanda Neumann, aktorka Teatru Wybrzeże.

Data wydarzenia: 
02.02.2018
Udostępnij:
Więcej

Teatr Barnaby w spektaklu figur drewnianych

Bajka autorstwa znanej czeskiej pisarki Bożeny Nemcowej „O najwspanialszym Piecuchu” to historia jednego z trzech synów starego króla, który chce udowodnić ojcu, że jest wartościowym człowiekiem i „coś z niego będzie". Wyrusza więc na podbój Świata na czarodziejskim koniu Totoszu. Przy swoim boku ma zaczarowaną szable, która pokona każdego potwora. Na swojej drodze napotyka wiele przygód. Mierzy się z niejednym smokiem, oraz rozwiązuje liczne zagadki.

Data wydarzenia: 
28.11.2015
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - spektakl dla dzieci